İlan sahibi:

Satılık 0 km Leili 6000 Elektrikli Scooter

GENEL BİLGİ

İLAN DETAYI

Leili Elektrikli Scooter üzerindeki şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj olur. Bu elektrikli şarj benzin ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir. Leili Elektrikli Scooter motoruyla sıfır emisyonuyla tam bir çevre dostudur.
Leili Elektrikli Scooter selesi, genişletilmiş, su geçirmez, kaymaz sele kaplaması ve ekstra rahatlık sunan özel dolgu malzeme kullanımıyla, yolculukları daha konforlu ve zevkli hale getiriyor.
Leili Elektrikli Scooter dijital Tork Göstergesi mevcuttur 3 kademeye kadar bu özellik mevcuttur.
Leili Elektrikli Scooter gösterge paneli üzerinde, dijital km saati, uzun / kısa far ikaz lambası ve sağ / sol sinyal ikaz ışıkları , Tork Göstergesi ve Pil Doluluk Oranı bulunmaktadır.
Önde teleskobik ön amortisörler ve arkada da güvenli ve konforlusürüş imkanı sunan helezonik yay sistemli arka amortisörlerle, Leili Elektrikli Scooter hakettiğiniz rahatlığı sunacak. Önde ve arkada mükemmel frenleme performansına sahip, yüksek güvenlikli hidrolik disk fren sistemleri.
Leili Elektrikli Scooter Led Farlar, arka stop ve arka kuyruk karenajı üzerindeki arka sinyaller ile dikkatleri üzerine çeker. Trafikte fark edilirliği maksimuma çıkararak, hem güvenlik, hem de rahat sürüş imkanı sunar. Leili Elektrikli Scooter ile günlük hayatta ışığınız daha çok parlayacak.

Motor Gücü: 2500W,
Akü: 72V/32A X6,
Şarj Süresi: 6-8 Saat,
Elektirik Girişi: 110V/220V 50-60 Hz,
Sarfiyat: 2,0 k.w (100km),
Menzil: 80 KM,
Tırmanma Açısı: 32 ° Derece,
Max. Tork: 130N.m – Gürültü 62dB,
Max. Hız (km/h): 45km/h,
Frenleme Metodu (Ön/Arka): El ile,
Lastik (Ön/Arka): 90*80-12x(90*80-12) inç. Dublex Lastik,
Max Yükleme Kapasitesi (Kg): 270,
Boyutlar U-G-Y (mm): 1930×690×1130mm,
Dingil Mesafesi (mm): 1330,
Fren Tipi (Ön/Arka): Disk (Kampana),
Ağırlık (Kg): 142,

Tavsiye et :   
 
Web sitemizi ziyaret etmeye devam ederseniz, Çerezler'i kabul etmiş olursunuz.

TAMAM